Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Exkluzivní vybavení & VIP služby

Užívejte si jako v nejluxusnějších hotelích světa. Projekt Vanguard přináší rezidentům výjimečné zázemí. Designové wellness, prosklený bazén, terasy se zelení, panoramatická střešní sauna a nespočet dalších benefitů.

Wellness

Za neotřelým provedením wellness stojí architektonické studio OOOOX. Promyšlený návrh dokázal do prostor bývalého protiatomového krytu umístit plně vybavené fitness. Spa & wellness zóna zahrnuje finskou saunu a páru, ochlazující ledovou tříšť, vědro se studenou vodou a především unikátní prosklený 18 metrů dlouhý bazén. Využívat můžete i zázemí místností s masážními lehátky nebo vířivky v těsné blízkosti bazénu.

Concierge

Delegujte neoblíbené povinnosti na jiné. Projekt Vanguard nabízí rezidentům službu concierge. Vyškolený a spolehlivý personál dokáže 24 hodin 7 dní v týdnu samostatně řešit vše potřebné a zařídí takřka cokoliv, na co si vzpomenete. Přebírání došlých balíčků a pošty, zajištění hlídání a venčení domácích mazlíčků, péči o květiny v bytě, zařízení nákupu s donáškou, zajištění vyzvednutí dětí ze školy či kroužků, objednávku letenek, dovolené na míru nebo VIP vstupenek na koncerty a sportovní utkání, objednávku praní nebo žehlení, rezervace restaurace či třeba servis a mytí auta. Také zajistí například konfiguraci vaší TV, počítačů a internetu nebo pomoc se stěhováním. Concierge zkrátka udělá vše pro to, abyste byli spokojeni a splnil vaše přání a požadavky.

Pro projekt Vanguard vznikla speciální aplikace, která vám umožní chatovat či volat se službou concierge, rezervovat časový slot v autovýtahu, grilovací terasu, saunu či párty místnosti, přivolat osobní výtah nebo na dálku otevřít vchodové dveře.

Autovýtah, recepce, soukromé terasy, fitness, bazén, spa, 4,5m stropy a beton

Služby jako v hotelu, ale u vás doma

Lobby

Vstupní hala projektu Vanguard vznikla pod taktovkou architektů OOOOX. Záměrem bylo navrhnout reprezentativní lobby, které s nepřetržitým provozem uvítá vás i vaše hosty.

Terasy

Venkovní kuchyně, Panoramatická sauna

Užijte si pohled na Prahu ze střechy tak, jako nikdo jiný. Jedinečné terasy Vanguard jsou přístupné pouze obyvatelům rezidence a jejich hostům, a to v režimu 24/7. Grilování, koktejly, sdílená letní kuchyně, venkovní panoramatická sauna, odpočinková terasa. Vše ve výšce 60 metrů.

Autovýtah

Mějte vše co milujete po ruce. Projekt Vanguard přináší dosud nepředstavitelné možnosti. Konstrukční vlastnosti bývalé továrny Microna nabízí možnost využít naplno vysokozátěžové stropy. Středem budovy vede unikátní autovýtah, který vyveze váš vůz až k prahu bytu.

Je jen na vás, jak Vanguard prožijete

Autovýtah, recepce, soukromé terasy, fitness, bazén, spa, 4,5m stropy a beton

Každý ze 150 loftů dává prostor vaší kreativitě – více o službách

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné