Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Shell & Core

Nenechat se svázat konvencemi. Představy o bydlení mohou mít i tu nejpodivnější podobu. Lofty ve formě Shell & Core čekají na vlastní vizi o bydlení. Navrhněte si finální rozvržení interiéru sami či ve spolupráci se špičkovými architekty.

(od 9,2 mil. Kč)

Prostor pro kvalitní bydlení

Nepřistoupit na kompromisy. Žádné vynucené příčky a zdi. Vy sami si rozhodnete o dispozici loftu. Tak, jak to chcete. Tak, jak to cítíte. Tak, jak vás prostor unáší. Koncept Shell & Core přichází z USA a rezidentům dává příležitost podílet se na realizaci bytu.

Přirozený umělecký talent, vytříbený vkus a bohaté životní zkušenosti z Londýna a New Yorku tvoří portfolio špičkové interiérové designérky Ivanky Kowalski. Do designu lobby a wellness otisklo svůj výrazný rukopis studio OOOOX, duo architektů Radka a Jakub Valovi se v industriálním prostředí cítí jako doma. Své myšlenky, představy, metafory, koncepty a vize přenáší do interiéru Vanguard také Studio S K U L L.

Průchod všem představám

Čtyři a půl metru vysoké stropy a přiznaný beton dávají prostor vzletným myšlenkám. Vyjděte z historie tovární budovy Microny. Nebo se vydejte zatím neobjevenou cestou.

Přehrát příběh

Nekonečný prostor

Nepopsaný list o velikosti 40 až 700 metrů čtverečních.

Nároční klienti se nespokojí s navrženým standardem. Nikdy neustoupí z vize o podobě vysněného loftu. S konceptem Shell & Core si v projektu Vanguard zhmotníte jakékoliv potřeby a přání.

(od 9,2 mil. Kč)

Odraz na hladině výjimečnosti

Začněte od podlahy, přes stěny až po strop, jenž se dotýká nebe. Vy sami rozhodnete o dispozicích, dveřích, obkladech, dlažbě, sanitární keramice… Kam až sahá vaše představa?

další příběh Story

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné