Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Praha Modřany

Opravdový industriál

Industriální ráz dává Modřanům
neopakovatelnou atmosféru.

Modřany se staly historicky významnou průmyslovou částí Prahy. Strojírny, cukrovar, závody Sigma, Mikrotechna i legendární čokoládovny Orion se podepsaly na neotřelé atmosféře této městské čtvrti. Nyní však vstupují do nové životní etapy. Dává zázemí pro vznik unikátních loftů, které jinde v Česku nenajdete.

Modřany

Cesta na schůzku v centru Prahy motorovým člunem… Můžete mít vlastní loď, nebo si ji pronajmout v nedaleké půjčovně na břehu Vltavy. Bez jakéhokoliv oprávnění či zkoušek. Jen pár minut chůze od prahu vašeho loftu.

Modřany jsou vyhlášeným rájem sportovců. Ať už běháte, jezdíte na kole nebo na in-linech. Jedna z nejoblíbenějších pražských stezek A2 vede po pravém břehu Vltavy z Mánesa okolo Podolské vodárny, nádraží Praha-Modřany, ke Zbraslavskému mostu a dále přes osadu Jarov do Vraného nad Vltavou.

Objevte protější břeh Vltavy. Nedaleký přívoz vás převeze za dvě minuty a vy máte na dosah třeba nedělní dostihové závody v Chuchli nebo váš každodenní trénink parkuru.

Z Modřan máte městský vnitřní okruh Prahy na dosah. Na jedné z dopravních tepen se ocitnete za pár minut. Vydejte se směrem na Smíchov a Hradčany, nebo naopak z Prahy ven. Nebo nechejte auto odpočívat doma a vydejte se MHD. Několik minut a jste v centru.

V těsné blízkosti projektu Vanguard na vás čeká devítijamkové hřiště Golf & Country Hodkovičky. Jeho hlavními přednostmi jsou množství vodních překážek, velké modelované greeny, vysoká kvalita fairwayí i greenů a především možnost hry po celý rok.

V blízkosti vaší nové adresy najdete skvělou gastronomickou scénu. Loď Rosmarina zahrnuje několik konceptů. Od Á la Carte restaurace, přes VIP Lounge až po Beer Garden.

Po ruce máte stylové řeznictví BejkBuu, rybí restauraci Deco, Jemný bistro s atmosférou berlínských podniků, Kavárnu v Exilu, skvělé místo nejen pro snídani a italskou restauraci SaSy.Re s jejich originální pizzou z pravé neapolské pece.

Je jen na vás, jak Vanguard prožijete

Autovýtah, recepce, soukromé terasy, fitness, bazén, spa, 4,5m stropy a beton

Každý ze 150 loftů dává prostor vaší kreativitě – více o službách

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné