Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dreamer

Nahoru. Dolů. Vždy k cíli. Splnit si své sny i za cenu možných ztrát. Vůně benzínu, cesty bez konce. Lofty Vanguard dávají šanci žít, ne jen přežívat. Každý okamžik v duchu vyššího principu.

(od 9,2 mil. Kč)

Prostor pro kvalitní bydlení

Obklopit se vším, co přináší radost. Nepřistoupit na polovičatá řešení. Nejkvalitnější materiály, nejlepší služby, nejmodernější technologie. Vanguard nepřipouští kompromisy, stejně jako vy.

„Věřím na opravdovost. Stojím nohama pevně na zemi. Nepotřebuji jiným nic dokazovat. Znám pravou hodnotu věcí. Miluji okamžiky, kdy mohu jet s burácejícím motorem neznámo kam. Dát si sklenku dobrého pití. Dívat se na střechy spící Prahy.“

Autor tohoto interiéru, studio S K U L L, myšlenky, představy, metafory, koncepty a vize proměňuje ve hmotu prostřednictvím objektů jakéhokoli charakteru. Tato fascinující směs oborových a uměleckých disciplín je podstatou a ingrediencí všeho, co v těchto „laboratořích“ studia S K U L L vzniká.

Nekonečná lehkost bytí

Sám, ve dvou, s přáteli. Zázemí projektu Vanguard nabízí daleko víc než jen dobrou adresu. Prostorné terasy u každého bytu, střešní terasu s panoramatickou saunou, grilem, služby concierge…

Přehrát příběh

Parkování doma

Život na plný plyn

Výjimečnost projektu Vanguard umožňuje řadu unikátních řešení. Třeba vyjet speciálním autovýtahem středem budovy s vozem či motorkou až k prahu vašeho bytu.

(od 9,2 mil. Kč)

Umění být sám se sebou

Zavřít se před světem. Relaxovat. Naslouchat vlastním myšlenkám. Velkoformátová okna dávají šanci nahlédnout na život v metropoli i život samotný ve zcela nové perspektivě.

další příběh Story

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné