Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Design & Lifestyle

Zavřít dveře svého bytu a být jen sama se sebou. Být volná jako pták i mezi čtyřmi stěnami. Stropy dotýkající se nebe dávající prostor výjimečným myšlenkám.

Projekt Vanguard přináší šanci pojmenovat své skutečné já. To proměnlivé já, které v jednom okamžiku touží po samotě, v dalším po sdílení, zážitcích a přátelích.

(od 9,2 mil. Kč)

Prostor pro kvalitní bydlení

Žít svůj život v rovnováze.
Surový železobeton v kontrastu s jemnými liniemi interiérových prvků a do detailu propracovanými materiály. Absolutní rovnováha. Jako mezi dvěma silami jing a jang.

„Jsem to já kdo určuje tempo života. Kdo rozhoduje o každé jeho minutě. Svobodná, nezávislá, silná a přitom jemná a vyrovnaná. Se srdcem plným inspirace a odhodlání. Jen já určím, kdo z vás nahlédne za práh mého bytu, do mého skutečného domova.“

Špičková interiérová designérka Ivanka Kowalski promítla svůj přirozený umělecký talent, vytříbený vkus a bohaté životní zkušenosti z Londýna a New Yorku do tohoto interiéru. Její minimalistický rukopis charakterizuje moderní elegance a svěží design, stejně jako útulnost a harmonie.

Bez ubíjejících zbytečností

Spousta nicneříkajících doplňků, nebo jeden výjimečný artefakt, který řekne všechno? Projekt Vanguard je konceptem pro silné osobnosti, které se dokáží definovat jediným slovem, skladbou, obrazem, sochou…

Přehrát příběh

Zenová zahrada

Vše podstatné až na prahu bytu

Ztracená v zeleni a přitom na dosah tepající metropoli. Obklopena vším, co přináší radost a klid. Jen pár kroků od panoramatické sauny a nekonečné vodní hladiny. V pár tempech se zanořit pod hladinu a slyšet tlukot vlastního srdce.

(od 9,2 mil. Kč)

Sama sobě na dosah

Starosti hodit za hlavu nebo přenechat jejich řešení jiným. Soustředit se jen sama na sebe, na to, co je důležité. Nebát se ubíhajícího času, tikotu hodin na stěně. Nenechat si vzít to, po čem toužíme. To, co máme právě na dosah.

další příběh Story

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné