Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navrhněte si své vysněné místo pro život sami. Vy sami se staňte designéry nebo se spojte s těmi nejlepšími. Nyní máte výjimečnou příležitost pořídit si některé z loftů projektu Vanguard ve formě Shell & Core.

Ivanka Kowalski

Přirozený umělecký talent, vytříbený vkus, bohaté životní zkušenosti z Londýna a New Yorku. Tak zní ve zkratce portfolio špičkové interiérové designérky Ivanky Kowalski. Její minimalistický rukopis charakterizuje moderní elegance a svěží design, stejně jako útulnost a harmonie.

Studio S K U L L

Myšlenky, představy, metafory, koncepty a vize proměňuje ve hmotu prostřednictvím objektů jakéhokoli charakteru. Fascinující směs oborových a uměleckých disciplín je podstatou a ingrediencí všeho, co v „laboratořích“ studia S K U L L vzniká.

(od 9,2 mil. Kč)

OOOOX

Duo architektů Radka a Jakub Valovi ze studia OOOOX se v industriálním prostředí cítí jako doma. Nekompromisní strohost betonu jim umožňuje dát vyniknout měkkosti a poddajnosti dalších materiálů. Svůj výrazný rukopis otisklo studio OOOOX vedle návrhů řešení loftů i do designu lobby a wellness.

(od 9,2 mil. Kč)

Je jen na vás, jak Vanguard prožijete

Autovýtah, recepce, soukromé terasy, fitness, bazén, spa, 4,5m stropy a beton

Každý ze 150 loftů dává prostor vaší kreativitě – více o službách

Staňte se Vanguard

Od 09/2023 lofty
připraveny k předání klientům –

Zajímá vás více?

VANGUARD je výjimečný - stejně jako každý, kdo se zajímá o tento unikátní rezidenční projekt. Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Těšíme se na vaši zprávu.

Ozvěte se nám.

* povinné