Lofty v Praze s atmosférou New Yorku

Původní továrnu na letecké součástky jsme vrátili do života v podobě 150 exkluzivních loftů. Naddimenzovaná konstrukce s extrémní nosností a pevností vyzařuje specifickou industriální atmosféru - a zároveň nechává otevřený prostor pro Vaši kreativitu a sny.

Nenechte si ujít unikátní investiční příležitost a možnost stát se součástí komunity jedinečných osobností. VANGUARD je genius loci, který tvoříte Vy sami.

Předpokládaný termín dokončení projektu je začátek roku 2023.

Poptávka

Unikátní budova

Budova VANGUARD oživuje industriálního ducha bývalé továrny Microna, kde se vyráběla a vyvíjela letecká technika a přístroje. Monumentální komplex zaujímající plochu 16 000 m² je z montovaného železobetonového skeletu a vyniká nadstandardní pevností, výškou podlaží místy až 4,5 m a vysokozátěžovými stropy, které unesou takřka cokoliv.

Ve 14 patrech se zde nachází celkem 150 loftů s dispozicemi od 40 m² až po 700 m². Téměř každý z nich má terasu a z vyšších pater se otevírají neopakovatelné výhledy do okolí. VANGUARD u nás nemá obdoby a je vynikajícím příkladem využití stávající architektury, při kterém vznikají zcela nové estetické i funkční kvality.

Prostor pro Vaši kreativitu

VANGUARD představuje dostatek prostoru pro realizaci Vaší touhy po kreativním bydlení. Nyní máte unikátní možnost pořídit si některý z loftů ve formě Shell & Core a navrhnout si své vysněné místo k životu sami nebo ve spolupráci s našimi architekty.

Díky velkorysé výšce stropů a výjimečným dispozicím prostoru si svůj loft můžete zařídit svobodně zcela podle svých představ. A těm se v projektu VANGUARD meze nekladou.
Realizujte se!

Lofty na míru

Tři renomovaná architektonická studia stojí za designem, který je vším, jen ne všední. Každý z nich představuje odlišné pojetí industriálního prostoru. Vyberte si to, které přesně sedne Vaší osobnosti a stylu.

Shell & Core

Základní úprava Shell & Core Vám poskytuje neomezený prostor pro realizaci Vašich snů o loftovém bydlení. Navrhněte si svůj loft sami nebo s vlastním designérem a zažijte nekončící pocit svobody ve zcela výjimečných dispozicích. Ve VANGUARD se Vám meze nekladou.

PSN
30 let zkušeností

Od svého založení v roce 1991 se PSN s.r.o. postupně vyprofilovala do jedné z nejvýznamnějších společností na realitním trhu u nás. V portfoliu značky najdete vedle architektonických skvostů a neotřelých nemovitostí, jako je Tančící Dům, Dům Módy nebo pražský mrakodrap City Empiria, i legendární Metronom na Letné. Ten tvoří rovněž logo společnosti, která již 30 let nastavuje nové standardy developerských řešení a probouzí domy k životu.

Najděte si svůj loft

Navolte si svůj vysněný loft podle Vašich představ a parametrů v našem konfigurátoru.

Jednoduchý a intuitivní proces Vám pomůže v několika krocích definovat Vaše očekávání v souladu s Vašimi možnostmi a Vy tak můžete okamžitě zjistit cenu a dostupnost Vámi zvoleného řešení.

Konfigurátor cen