Život bez hranic

Industriální charakter, osobitý design a nekonečné možnosti. VANGUARD nabízí jediné skutečné lofty v Praze. Objevte nový rozměr bydlení známý ze světových metropolí.

Konfigurátor cen

Vzorové lofty

Chcete zažít unikátní industriální atmosféru projektu VANGUARD? Navštivte jeden z našich vzorových loftů a poznejte stylové a funkční řešení prostoru od našich architektonických studií.

Design prvního ze vzorových loftů vytvořila Ivanka Kowalski, druhý vzniká dle návrhu studia OOOOX. Dokončení obou loftů je plánováno na jaro 2022. Termín prohlídky si ale můžete rezervovat už teď!

Chci zažít loft

Ivanka Kowalski

Vytříbený vkus, přirozený umělecký talent a bohaté životní zkušenosti z Londýna a New Yorku - tak zní ve zkratce portfolio špičkové interiérové designérky Ivanky Kowalski. Její minimalistický rukopis charakterizuje moderní elegance a svěží design, stejně jako útulnost a harmonie.

OOOOX

Duo architektů ze studia OOOOX se v industriálním prostředí cítí jako doma. Nekompromisní tvrdost betonu jim umožňuje dát vyniknout měkkosti a poddajnosti jiných materiálů, které tvoří pocit vašeho domova. Svůj výrazný styl studio otisklo vedle návrhů řešení loftů i do designu lobby a wellness.