Ivanka Kowalski

Vytříbený vkus, přirozený umělecký talent a bohaté životní zkušenosti z Londýna a New Yorku - tak zní ve zkratce portfolio špičkové interiérové designérky Ivanky Kowalski. Její minimalistický rukopis charakterizuje moderní elegance a svěží design, stejně jako útulnost a harmonie.

OOOOX

Duo architektů ze studia OOOOX se v industriálním prostředí cítí jako doma. Nekompromisní tvrdost betonu jim umožňuje dát vyniknout měkkosti a poddajnosti jiných materiálů, které tvoří pocit vašeho domova. Svůj výrazný styl studio otisklo vedle návrhů řešení loftů i do designu lobby a wellness.

ID_arch

Autorská dvojice architektů Dombková a Černík čerpá inspirace z tradičního řemeslného zpracování dřeva a kamene. Ve svém designu dávají stejný prostor a důležitost estetice i funkčnosti a celek vždy promýšlejí do nejmenšího detailu. Jejich pojetí interiéru loftů charakterizuje něžná harmonie zemitých a přírodních odstínů.

Najděte si svůj loft

Navolte si svůj vysněný loft podle Vašich představ a parametrů v našem konfigurátoru.

Jednoduchý a intuitivní proces Vám pomůže v několika krocích definovat Vaše očekávání v souladu s Vašimi možnostmi a Vy tak můžete okamžitě zjistit cenu a dostupnost Vámi zvoleného řešení.

Konfigurátor cen