Vlastní cestou

Vanguard je stvořený pro ty, kteří se nebojí jít vlastní cestou. Pro ty, kteří hledají výjimečnost, inspiraci, svobodu.

Promyšlenou rekonstrukcí vzniká v bývalé továrně na letecké přístroje jedinečný koncept loftů. Těžko najdete v Česku druhý podobný projekt. 150 loftů, 150 příležitostí být sám sebou. Projekt Vanguard nespoléhá pouze na vizi architektů a designérů. Vy sami se stanete tvůrcem.

Služby a vybavení

Tovární budova Vanguard dává prostor loftům i promyšlenému zázemí.

Využít můžete služby recepce, či concierge. V suterénu pak najdete plnohodnotné wellness. Prosklený designový bazén s délkou 18 metrů, sauny, masáže a fitness. Architekti mysleli i na prostor pro setkávání a prádelnu. Dalším místem, které bude k dispozici všem obyvatelům domu jsou společné střešní terasy s grilem.

more

Genius loci

Genius loci

Budova Microny je dominantou Modřan již desítky let. Původním vlastníkem byl koncernový podnik Mikrotechna Modřany, který vyráběl letecké přístroje.

Protože mělo jít o vertikální továrnu, stropy vysoké až 4,5 metrů provází mimořádná nosnost. V roce 1984 budovu doplnil protiatomový kryt.

Architektura

Vizi unikátního loftového bydlení zhmotnil s citem pro zachování industriálního genius loci Ing. Arch. Petr Drexler.

Osobitý design interiéru pak nese otisk renomovaných architektonických studií: Ivanka Kowalski, I. D. Arch, OOOOX.

Polovina jednotek je navržena podle architektů. Další si můžete pořídit ve stavu Shell & Core a stát se hlavním autorem návrhu vy sami.

more

Vyberte si svůj prostor

Hledáte loft jako solitér, pár nebo rodina?

Zvolte si velikost, dispozici, patro, orientaci.

Konfigurátor cen

Lokalita

Pražské Modřany patří mezi lokalitu s velkým potenciálem. Dávno neplatí, že jsou jen okrajovou částí metropole. Nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu. Obchody, restaurace, kulturu, sportoviště. A za pár minut jste v centru města i za jeho hranicemi. I přes dynamický růst si Modřany stále zachovávají svůj autentický, industriální ráz.

more