Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Jedinečné lofty v České republice

VANGUARD

NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

Prostor otevřený všem příběhům života v celé jeho kráse. Monumentální výška, surové materiály, ostré úhly, precizní design. Unikátní projekt VANGUARD nemá obdoby, nejenom v Praze. 150 skutečných loftů pro ty, kteří vědí, že jediná omezení si klademe jenom my sami. Staňte se tvůrcem své reality.
více
Vanguard
Návrh možného řešení interiéru loftu. Vizualizace nemusí odpovídat skutečnosti.
Vanguard
Návrh možného řešení odpočinkové zóny loftu +100m2. Vizualizace nemusí odpovídat skutečnosti.

LOFT BEZ HRANIC

Odstartujte novou etapu svého bytí s loftem bez hranic. Zažijte nekončící pocit svobody v prostoru variabilním jako život sám. Vyberte si loft připravený jen na to, aby naplnil představy Vaší nejhlubší fantazie. Anebo se vydejte jednou ze tří cest odvážných architektů, kteří extravagantnímu projektu VANGUARD vetkli svůj osobitý otisk. Svobodně. Nadšeně. Do detailu. Projekt s předpokládaným termínem dokončení v roce 2022.
více o projektu

KOMFORT VE VŠECH SMĚRECH

Autovýtah uprostřed budovy? V celé střední Evropě je jediný, připravený dopravit Váš automobil přímo do Vašeho loftu. Čeká Vás nekonečná vzdušnost a světlo, díky oknům, která nikde nezačínají a nikde nekončí. Kochejte se fascinujícími výhledy na město, které je na dosah, stejně jako klid přírody. K dispozici je i wellness, fitness, kardio, bazén, sauna nebo prádelna. A je toho ještě víc! Třeba golfové hřiště za rohem. A recepce se službou concierge, která dokáže zařídit cokoliv.
Vanguard - reception

Lobby

Vítejte! Originální lobby s neotřelým designem architektů studia OOOOX je tu pro Vás a Vaše hosty. Služba Concierge je připravena splnit všechna Vaše přání.

Vanguard - wellness

Bazén

Objevujte nové dimenze! Ponořte se do vody skleněného bazénu, který je výjimečný na první pohled. Má délku 18 metrů a je otevřený všem obyvatelům rezidence.

Vanguard - wellness

Sauna

Relaxujte! Spa a wellness rezidence VANGUARD z dílny studia OOOOX jsou esteticky i funkčně dokonalé. Načerpejte energii do všech výzev, které život přináší.

PSN - Vanguard
zpět nahoru

+420 725 753 753

CHCETE VĚDĚT VÍC?

Projekt VANGUARD je výjimečný. Výjimečný je pro nás každý, kdo se o tento rezidenční projekt zajímá. Rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy. Těšíme se na Vaše zprávy.

* povinné
Virtuální prohlídka
zavřít